Hosgeldiniz Tarih - Saat
Future Rabbit Online Music
DENİZLİ
Denizli hava durumu
En Düşük : 12°C
En Yüksek : 16°C

  • BASİAD’da genel kurul heyecanı
  • BASİAD’da genel kurul heyecanı
  • BASİAD’da genel kurul heyecanı
BASİAD’da genel kurul heyecanı

 

 
 
 
Babadağlı Sanayici ve İş adamları Derneği (BASİAD) nin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı Ticaret Odası Konferans Salonunda yapıldı.
8.olağan Genel Kurulunda Ticaret Borsası eski Başkanlarından İlter Panayır Divan Başkanlığına, Raşit Ercan ve Mustafa Memişoğlu’nun Divan Üyeliklerine seçildi. 
Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporlarının okunmasından sonra Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Kesin Hesap Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu üzerine yapılan konuşmalardan sonra Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulları ayrı ayrı oy birliği ile ibra edildi. Yeni Dönem faaliyetleri ve Bütçesi okunup oylanıp kabul edilmesinden sonra Gündem gereği seçimlere geçildi.
Yapılan seçimde Hüseyin Memişoğlu’nun listesi oy birliği ile seçildi.
Seçim sonunda Hüseyin Memişoğlu, Arif Şenöz, Selim Kasapoğlu, Ali Tuz, Raziye Afyon Çetimdağ, Oğuzhan Katrancı, Zafer Ersin Topoğlu, Hüseyin Olğaç, Şeref Arpacı Yönetim Kurulu asil üyeliklerine, Meral Koltuksuz, Ferdun Sevinç, Fedai Kundak, Fahri Gökşin, Murat Tahir Altındağ, Beyti Kasapoğlu, Murat Tosunoğlu, Ayşe Batum ve Uğur Çoban Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine seçildi.
Yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyeleri yapacakları ilk Yönetim Kurulu toplantısında Yönetim Kurulu Başkanını seçecekler.
BASİAD’ın 8. Olağan Genel Kurulunda Denetleme ve Disiplin Kurulları şu isimlerden oluştu;
Denetleme Kurulu asil üyeler; A. Akif Ercan, Cemal Gürsel Özdemir, Zafer Gökşin, Yedek Üyeler Cemal Ertuğrul, Arif Üstündağ ve Oktay Küçüker,
Disiplin Kurulu asil üyeler; Nevzat Özel, Aykut Gökşin, Yüksel Arpacı
Yedek Üyeler; Mustafa Ada, Muharrem Karayol, Yalçın Kayacık
BASİAD’ın 8.Olağan Genel Kurulunda Yönetim organlarının seçiminin tamamlanmasından sonra Genel Kurul Divan Başkanı İlter Panayır’ın, önceki dönemde görev alanlara teşekkür edip yeni seçilenleri tebrik ettiği konuşması ile Genel Kurul sona erdi. YENİ OLAY
 
                                           
 
Bu Haberi Facebook'ta paylaşın
Bu Haberi Twitterde'ta paylaşın
Şuan görüntülemekte olduğunuz haber 2012-04-25 12:41:49 tarihinde yayınlandı ve toplam 509 kez görüntülenmiştir.